Fustan nga zero i zi me kuadrate

Write a review
3,200 Lekë
ZERO Mesazh
FL09
In Stock
+

fustani eshte i pershtatshem per dite te ngrohta pranvere vere dhe vjeshte

masa 42 

Cilesi e garantuar nga Zero

Marka:
Zero
Ngjyra:
E Zezë
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Masa NR:
42
Sistemi i Masës:
Gjermane
Lloji i Prerjes:
Standarte
Mëngë:
3/4
Përdorimi:
  • Biznes
  • E përditshme
  • Festa
  • Punë
  • Shtëpi
Mënyra e Larjes:
Lexo Etiketën
Sezoni:
  • Pranverë
  • Verë
  • Vjeshtë

No reviews found

2,700 Lekë
Masa: L, L-XL
3,000 Lekë
Masa: S, L, XL
3,000 Lekë
Masa: M
Fustan i zjarrte veror
- 22%
5,000 Lekë 3,900 Lekë
Masa: S, M, L
3,200 Lekë
Masa: M-L, L

Produkte Të Rastit

1,600 Lekë
Masat Femije: 128/ 8 Vjec, 158/ 13 Vjec
3,000 Lekë
Masa: XL
3,800 Lekë
Masa: 3XL
2,500 Lekë
Masa: XXL