Fustan per femra per te treja stinet

Write a review
3,200 Lekë
ZERO Mesazh
FL01_8AF6
In Stock
+

Fustan material shume cilesor

i lehte dhe i vecante 

cilesi e garantuar nga zero

Masa 38 

Marka:
Zero
Ngjyra:
E Zezë
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Masa NR:
38
Sistemi i Masës:
Gjermane
Lloji i Prerjes:
Standarte
Mëngë:
Deri në brryl
Përdorimi:
  • E përditshme
  • Fejesa
  • Festa
  • Kokteile
  • Punë
  • Shtëpi
  • Udhëtime
Sezoni:
  • Pranverë
  • Verë
  • Vjeshtë

No reviews found

3,000 Lekë
Masa: S, M
2,700 Lekë
Masa: L, L-XL
3,000 Lekë
Masa: S, L, XL
3,000 Lekë
Masa: M
Fustan i zjarrte veror
- 22%
5,000 Lekë 3,900 Lekë
Masa: S, M, L

Produkte Të Rastit

2,200 Lekë
Masa: XXL, 3XL
3,000 Lekë
Masa: S, XL
1,500 Lekë
Masa: M-L, L
1,400 Lekë
2,500 Lekë
Masa: XXL-3XL, 3XL