Fustan per femra me jake pak te varur

Write a review
3,400 Lekë
ZERO Mesazh
F106_C2E3
In Stock
+

Fustan nga zero per veshje te perditshme dhe okazione

Marka: Zero 

Masa: 38 

Marka:
Zero
Ngjyra:
Vishnje
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Masa NR:
38
Sistemi i Masës:
Gjermane
Lloji i Prerjes:
Standarte
Mëngë:
Deri në brryl
Mënyra e Larjes:
Lexo Etiketën
Sezoni:
  • Pranverë
  • Verë
  • Vjeshtë

No reviews found

3,000 Lekë
Masa: S, M
2,700 Lekë
Masa: L, L-XL
3,000 Lekë
Masa: S, L, XL
3,000 Lekë
Masa: M
Fustan i zjarrte veror
- 22%
5,000 Lekë 3,900 Lekë
Masa: S, M, L

Produkte Të Rastit

1,000 Lekë
Masat Femije: 146/ 11 Vjec, 164/ 14 Vjec
1,300 Lekë
Masa: XL
1,800 Lekë
Masa: XL