Fustan per femra me menge te gjata

3,000 Lekë
FL07
In Stock
+

Fustan Ngjyre Gri, pak i trashe, 

sugjerohet per dite pranvere vjeshte dhe mbremje verore

Masa M

Marka Comma

Materiali :45% poliacrik 31%Viskoz 18% Pambuk

Marka:
Comma
Ngjyra:
Gri
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Mëngë:
Të gjata

Nuk u gjet asnjë

Vlerësimi Juaj
2,700 Lekë
Masa: L, L-XL
3,000 Lekë
Masa: S, L, XL
3,000 Lekë
Masa: M
Fustan i zjarrte veror
- 22%
5,000 Lekë 3,900 Lekë
Masa: S, M, L
3,200 Lekë
Masa: M-L, L

Produkte Të Rastit

Bluze me menge te shkurtera verore
- 44%
1,800 Lekë 1,000 Lekë
Masa: XL, XXL
1,200 Lekë
Masat Femije: 110 / 5 Vjec, 116/ 6 Vjec, 122/ 7 Vjec, 128/ 8 Vjec, 134/ 9 Vjec, 140/ 10 Vjec
1,800 Lekë