Fustan per femra Ngjyre e Kuqe

Fustan per femra Ngjyre e Kuqe

3,900 Lekë
F101
Disponueshëm
+

Fustan i kuq me menge zhapone 

shume i bukur dhe cilesor

Masa 38  

Marka: s oliver , 

Materiali:97%poliester 3%elastan

Marka:
S Oliver
Ngjyra:
E Kuqe
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Masa NR:
38
Sistemi i Masës:
Gjermane
Materiali Kryesor:
Poliester
Lloji i Prerjes:
Standarte
Mëngë:
Pa mëngë
Përdorimi:
  • Dasma
  • Fejesa
  • Festa
  • Kokteile
  • Punë
  • Udhëtime
Mënyra e Larjes:
Lexo Etiketën
Sezoni:
  • Pranverë
  • Verë
  • Vjeshtë
Ngjyra: Shumëngjyrësh
Ngjyra: E Zezë
Ngjyra: E Zezë, Blu
Ngjyra: E Zezë, Blu
- 22%
5,000 Lekë 3,900 Lekë
Ngjyra: Shumëngjyrësh
Ngjyra: E Bardhë

Produkte Të Rastit

Ngjyra: E Zezë
Ngjyra: E Zezë
Ngjyra: E Bardhë
1,300 Lekë
Ngjyra: E Zezë
Ngjyra: Blu