Fustan per femra ngjyre e zeze

Write a review
3,400 Lekë
F121
In Stock
+

Fustan per femra ngjyre e zeze, me vija te bardha te jaka 

Sugjerohet per dite pranvere dhe vjeshte, gjithashtu per mbremje verore sidomos ne zonat malore

Marka Comma

Masa 36 M

Marka:
Comma
Ngjyra:
E Zezë
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Masa NR:
36
Sistemi i Masës:
Gjermane
Mëngë:
Të gjata

No reviews found

2,700 Lekë
Masa: L, L-XL
3,000 Lekë
Masa: S, L, XL
3,000 Lekë
Masa: M
Fustan i zjarrte veror
- 22%
5,000 Lekë 3,900 Lekë
Masa: S, M, L
3,200 Lekë
Masa: M-L, L

Produkte Të Rastit

1,500 Lekë
Masa: S, M
1,100 Lekë
Masat Femije: 142/ 10-11 Vjec, 152/ 12 Vjec
800 Lekë
Masat Femije: 98/ 3 Vjec, 104/ 4 Vjec, 110 / 5 Vjec, 116/ 6 Vjec, 122/ 7 Vjec
900 Lekë
Masat Femije: 92/ 2 Vjec