Fustan per Femra Ngjyre e Zeze

Write a review
4,000 Lekë
D52
In Stock
+

Mëngë të shkurtra 

Gjatësia e pasme përafërsisht. 99 cm në madhësi 36

Gjendje: Masa 36 = M

MAteriali: 80% viskozë, 15% poliester, 5% elastan

Marka: Comma, 

Origjinale dhe me cilësi të lartë

Marka:
Comma
Ngjyra:
E Zezë
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

No reviews found

3,000 Lekë
Masa: S, M
2,700 Lekë
Masa: L, L-XL
3,000 Lekë
Masa: S, L, XL
3,000 Lekë
Masa: M
Fustan i zjarrte veror
- 22%
5,000 Lekë 3,900 Lekë
Masa: S, M, L

Produkte Të Rastit

2,000 Lekë
Masa: XL
3,000 Lekë
Masa: S, XL
2,000 Lekë
Masa: M
2,900 Lekë
Masa: M, L
3,000 Lekë
Masa: L, L-XL
3,800 Lekë
Masa: 3XL