Fustan per femra Ngjyre Limoni

Write a review
5,800 Lekë
F103
In Stock
+

fustan teper i bukur nga s oliver

i pershtatur per okazione

nese jeni mase ne mes te L dhe Xl  ky fustan eshte dhe per ju.

per cdo mase me te detajuar na kontaktoni duke perdorur kodin e produktit

Marka:
S Oliver
Ngjyra:
E Verdhë
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Masa NR:
38
Përdorimi:
  • Dasma
  • Fejesa
  • Festa
  • Kokteile
Sezoni:
  • Pranverë
  • Verë
  • Vjeshtë

No reviews found

Fustan i zjarrte veror
- 22%
5,000 Lekë 3,900 Lekë
Masa: S, M, L
4,000 Lekë
Masa: M
3,600 Lekë
Masa: M
7,000 Lekë
Masa: M
3,900 Lekë
Masa: L

Produkte Të Rastit

1,000 Lekë
Masa: M, M-L
1,000 Lekë
Masa: L, L-XL
3,900 Lekë
Masa: L
1,450 Lekë
Masa: L, L-XL