3,000 Lekë
ZERO Mesazh
AR25
Disponueshëm
+

Fustan i holle per sezonin e veres

cilesi e garantuar nga zero

i pershtatshem per veshje te perditshme 

cmimi i sugjeruar nga zero 69.95 euro


Marka:
Zero
Ngjyra:
Blu
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Masa NR:
34
Sistemi i Masës:
Gjermane
Etiketë:
Me Etiketë
Lloji i Prerjes:
Standarte
Mëngë:
Pa mëngë
Përdorimi:
  • Biznes
  • E përditshme
  • Festa
  • Kokteile
  • Punë
  • Shtëpi
  • Udhëtime
Mënyra e Larjes:
Lexo Etiketën
Sezoni:
  • Verë
sot ne dreke me erdhi porosia, materiali eshte shume i mire, me pelqen sepse eshte i holle shume i pershtatur per keto dite vere, mund ta mbaj vesh ne shtepi dhe kur jashte. jeni shume te mire
fustani me erdhi dhe eshte shume i bukur. nga une i meriton 5 yje
fustani eshte me i bukur se ne foto. kam 3 dite qe e kam marre por skisha kohe te komentoja me heret
Vlerësimi Juaj
Ngjyra: Shumëngjyrësh
Ngjyra: E Zezë
2,700 Lekë
Ngjyra: Blu
Ngjyra: E Zezë, Blu
Ngjyra: E Zezë, Blu
- 22%
5,000 Lekë 3,900 Lekë
Ngjyra: Shumëngjyrësh

Produkte Të Rastit

Ngjyra: Gri
Ngjyra: Blu
11,000 Lekë
2,400 Lekë
Ngjyra: Vishnje, Portokalli