Fustan veror blu me xhepa

Write a review
1,800 Lekë
ZERO Mesazh
AR08
In Stock
+

Fustan i holle veror

praktik dhe mjaft i pershtatshem per perdorim te perditshem,

ndjehu rehat dhe fresket ne dite te nxehta

ngjyra blu e erret

Marka:
Zero
Ngjyra:
Blu
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Mëngë:
Pa mëngë
Përdorimi:
  • E përditshme
  • Kokteile
  • Punë
  • Shtëpi
  • Udhëtime
Mënyra e Larjes:
Lexo Etiketën
Temperatura e Larjes:
Max 30 Gradë

No reviews found

2,200 Lekë
Masa: M, M-L
1,300 Lekë
Masa: S, S-M
2,400 Lekë
Masa: M
2,400 Lekë
Masa: L
2,400 Lekë
Masa: L

Produkte Të Rastit

1,000 Lekë
Masa: L, L-XL
800 Lekë
Masat Femije: 98/ 3 Vjec, 104/ 4 Vjec, 110 / 5 Vjec, 116/ 6 Vjec, 122/ 7 Vjec
1,600 Lekë
Masa: M-L, L
1,200 Lekë
Masat Femije: 128/ 8 Vjec, 134/ 9 Vjec, 140/ 10 Vjec, 146/ 11 Vjec, 152/ 12 Vjec
1,200 Lekë
Masat Femije: 110 / 5 Vjec