2,600 Lekë
ZERO Mesazh
AR01
In Stock
+

Fustan pa menge veror. material cilesor i garantuar

Sezoni i pershtatshem pranvere - vere dhe vjeshte

Marka Zero

Masa 38 


Marka:
Zero
Ngjyra:
E Zezë
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Masa NR:
38
Mëngë:
Pa mëngë
Sezoni:
  • Pranverë
  • Verë
  • Vjeshtë

No reviews found

3,000 Lekë
Masa: S, M
2,700 Lekë
Masa: L, L-XL
3,000 Lekë
Masa: S, L, XL
3,000 Lekë
Masa: M

Produkte Të Rastit