2,700 Lekë
ZERO Mesazh
F123
In Stock
+

Fustan xhins shume i bukur dhe cilesor

fustani eshte cope e holle dhe sugjerohet per sezonin, pranvere, vere dhe vjeshte

masa 40 - L


Marka:
Zero
Ngjyra:
Blu
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Masa NR:
40
Sistemi i Masës:
Gjermane
Lloji i Prerjes:
Standarte
Mëngë:
Pa mëngë
Përdorimi:
 • Dasma
 • E përditshme
 • Fejesa
 • Festa
 • Kokteile
 • Punë
 • Shtëpi
 • Udhëtime
Mënyra e Larjes:
Lexo Etiketën
Sezoni:
 • Pranverë
 • Verë
 • Vjeshtë

No reviews found

3,000 Lekë
Masa: S, M
2,700 Lekë
Masa: L, L-XL
3,000 Lekë
Masa: S, L, XL
3,000 Lekë
Masa: M

Produkte Të Rastit

2,800 Lekë
Masa: L
750 Lekë
Masat Femije: 116/ 6 Vjec
2,400 Lekë
Masa: M, M-L
6,000 Lekë
Masa: M
1,150 Lekë
Masat Femije: 134/ 9 Vjec, 140/ 10 Vjec