Fuztan i zi me menge deri ne bryll

Fuztan i zi me menge deri ne bryll

2,400 Lekë
ZERO Mesazh
FL08
Disponueshëm
+

Fustani eshte i pershtatshme per sezonin e pranveres dhe vjeshtes

gjithashtu dhe per dite vere te fresketa ose mbremjeve verore

Cilesi e Garantuar nga zero

Masa 38 

Marka:
Zero
Ngjyra:
E Zezë
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Masa NR:
38
Sistemi i Masës:
Gjermane
Lloji i Prerjes:
Standarte
Mëngë:
Deri në brryl
Mënyra e Larjes:
Lexo Etiketën
Sezoni:
  • Pranverë
  • Vjeshtë
Ngjyra: Shumëngjyrësh
Ngjyra: E Zezë
2,700 Lekë
Ngjyra: Blu
Ngjyra: E Zezë, Blu
Ngjyra: E Zezë, Blu
Ngjyra: E Zezë

Produkte Të Rastit

Ngjyra: E Bardhë
900 Lekë
Ngjyra: Shumëngjyrësh
Ngjyra: Shumëngjyrësh
Ngjyra: E Kaltër
Ngjyra: E Zezë, Blu