Jumpsuit Cool & Sexy per femra

Write a review
6,500 Lekë
SD199
In Stock
+

Jumpsuit  shume praktik dhe modern

Mbyllja me buton dhe zip i brendshëm në pjesën e pasme

Një çarë dekorative në pjesën e pasme

Gjatesia e përparme përafërsisht. 32 cm në madhësi 36

Gjendje: Masa 36 
100% poliester

Marka: Comma,

Origjinale dhe me cilësi të lartë

Marka:
Comma
Ngjyra:
E Zezë
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Masa NR:
36
Përdorimi:
 • Biznes
 • Dasma
 • E përditshme
 • Fejesa
 • Festa
 • Kokteile
 • Punë
 • Shkollë
 • Udhëtime
Sezoni:
 • Pranverë
 • Verë
 • Vjeshtë

No reviews found

4,200 Lekë
Masa: L
5,500 Lekë
Masa: M, XXL

Produkte Të Rastit

3,900 Lekë
Masa: L
Bluze e bardhe me flutur
- 75%
2,800 Lekë 700 Lekë
Masa: XXL-3XL
1,400 Lekë
Masat Femije: 152/ 12 Vjec, 158/ 13 Vjec, 164/ 14 Vjec
Pulover per femra e bardhe dhe e holle
- 33%
2,400 Lekë 1,600 Lekë
Masa: M, L
2,500 Lekë
Masa: M
2,400 Lekë
Masa: L, L-XL