Jumpsuit i gjate per femra xhins

2,600 Lekë
SD165
In Stock
+

jumpsuit i holle xhins , sjume i bukur dhe i rehatshem

perdorim i perditshem, ne shtepi, ne kafe, ne pune

Masa M afersisht 144 cm i gjate

Masa  L afersisht 146cm

Masa XXl-3XL 150cm

Marka:
S Oliver
Ngjyra:
Blu
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Materiali Kryesor:
Viskozë

Nuk u gjet asnjë

Vlerësimi Juaj
2,000 Lekë
Masa: L
2,600 Lekë
Masa: M, XXL-3XL

Produkte Të Rastit

1,800 Lekë
Masa: L, L-XL
1,500 Lekë
Masa: XS, XS-S
2,100 Lekë
Masa: S, S-M
1,700 Lekë
Masa: XL, XL-XXl
2,600 Lekë
Masa: XXL, 3XL