Cardigan ngjyre gri per femra

2,800 Lekë
B120
In Stock
+

Cardigan shume i bukur ngjyre gri per femra 

Me kete Cardigan dukesh bukur kudo je dhe te mban ngrohte

Marka: s.Oliver 

Origjinale dhe me cilësi të lartë


Marka:
S Oliver
Ngjyra:
Gri
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Etiketë:
Me Etiketë
Mëngë:
Të gjata
Përdorimi:
 • Biznes
 • Dasma
 • E përditshme
 • Fejesa
 • Festa
 • Kokteile
 • Punë
 • Shkollë
 • Shtatëzani
 • Shtëpi
 • Udhëtime
Sezoni:
 • Dimër
 • Pranverë
 • Vjeshtë
2,200 Lekë
Masa: S, S-M, M
2,500 Lekë
Masa: S, S-M
Xhakete e Bardhe Teper Elegante dhe e Bukur per femra
- 17%
4,200 Lekë 3,500 Lekë
Masa: S
2,600 Lekë
Masa: XXL, XXL-3XL
2,000 Lekë
Masa: XXL

Produkte Të Rastit

700 Lekë
1,200 Lekë
Masat Femije: 140/ 10 Vjec, 146/ 11 Vjec, 152/ 12 Vjec, 158/ 13 Vjec, 164/ 14 Vjec
1,500 Lekë
Masat Femije: 140/ 10 Vjec, 164/ 14 Vjec, 176/ 15-16 Vjec
1,200 Lekë
Masat Femije: 164/ 14 Vjec