Cardigan pelerine me mëngë të gjata

Write a review
2,500 Lekë
D22
In Stock
+

pelerine e holle dhe e shkurter per dite pranvere dhe vjeshte

gjithashtu mund te perdoret dhe ne dite vere gjate mbremjes

Bërë nga një përzierje lyocell / pambuku

Gjatësia e pasme përafërsisht. 41 cm në madhësi 36

Gjendje: Masa 36 

Materiali: 67% lyocell, 33% pambuk

Marka:
Comma
Ngjyra:
E Zezë
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Masa NR:
36
Sistemi i Masës:
Gjermane
Mëngë:
Të gjata
Përdorimi:
  • Biznes
  • Fejesa
  • Festa
  • Kokteile
  • Punë
  • Udhëtime
Sezoni:
  • Pranverë
  • Vjeshtë

No reviews found

2,200 Lekë
Masa: S, S-M, M
2,500 Lekë
Masa: S, S-M
Xhakete e Bardhe Teper Elegante dhe e Bukur per femra
- 17%
4,200 Lekë 3,500 Lekë
Masa: S
2,600 Lekë
Masa: XXL, XXL-3XL
2,000 Lekë
Masa: XXL

Produkte Të Rastit