Cardigan - Pelerine ngjyre vishnje per femra

Write a review
2,600 Lekë
D12
In Stock
+

Pelerine cilesore per femra ngjyre vishnje nga comma

Mëngë të shkurtra deri ne brryl

Prerje e gjere

Pershtatur per mase L -XL

Materiali: 100% poliakrilik

Marka:
Comma
Ngjyra:
Vishnje
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Mëngë:
Deri në brryl
Përdorimi:
 • Biznes
 • Dasma
 • E përditshme
 • Fejesa
 • Festa
 • Kokteile
 • Punë
 • Shkollë
 • Shtëpi
 • Udhëtime
Sezoni:
 • Dimër
 • Pranverë
 • Vjeshtë

No reviews found

2,200 Lekë
Masa: S, S-M, M
2,500 Lekë
Masa: S, S-M
Xhakete e Bardhe Teper Elegante dhe e Bukur per femra
- 17%
4,200 Lekë 3,500 Lekë
Masa: S
2,600 Lekë
Masa: XXL, XXL-3XL
2,000 Lekë
Masa: XXL

Produkte Të Rastit

1,500 Lekë
Masat Femije: 140/ 10 Vjec, 142/ 10-11 Vjec
850 Lekë
Masat Femije: 130/ 8-9 Vjec
2,100 Lekë
Masa: XXL, 3XL
1,200 Lekë
Masat Femije: 140/ 10 Vjec
1,300 Lekë
Masa: L-XL, XL