Pelerine Cardigan per Femra

Write a review
2,600 Lekë
SD115
In Stock
+

Pelerine cardigan per femra ngjyre e bardhe "Ngjyra e zeze ka mbaruar "

menget: 3/4

Masa: 42/XXL dhe 44/3XL

Materiali: 82% viskozë, 18% poliamide

Marka: Comma,

Origjinale dhe me cilësi të lartë


Produkti eshte me etiketat origjinale, cmimi i sugjeruar per shitje eshte 99 Euro

Produkti ka rene ne toke dhe ka nevoje te lahet para perdorimit.

Marka:
Comma
Ngjyra:
E Bardhë
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Etiketë:
Me Etiketë
Materiali Kryesor:
Viskozë
Mëngë:
3/4
Përdorimi:
 • Biznes
 • E përditshme
 • Fejesa
 • Festa
 • Kokteile
 • Punë
 • Shkollë
 • Shtëpi
 • Udhëtime
Sezoni:
 • Dimër
 • Pranverë
 • Vjeshtë

No reviews found

2,200 Lekë
Masa: S, S-M, M
2,500 Lekë
Masa: S, S-M
Xhakete e Bardhe Teper Elegante dhe e Bukur per femra
- 17%
4,200 Lekë 3,500 Lekë
Masa: S
2,600 Lekë
Masa: XXL, XXL-3XL
2,000 Lekë
Masa: XXL

Produkte Të Rastit

Fustan i zjarrte veror
- 22%
5,000 Lekë 3,900 Lekë
Masa: S, M, L
1,800 Lekë
Masa: 3XL, 4XL
2,200 Lekë
Masa: L, L-XL
Bluze me menge te shkurtera verore
- 44%
1,800 Lekë 1,000 Lekë
Masa: XL, XXL
1,800 Lekë
Masa: M, M-L