2,500 Lekë
D226
In Stock
+

Pelerine dimerore per femra

shume e bukur cilesore dhe e vecante

e pershtatur per tu veshur ne cdo ambjent, shtepi, pune rruge, udhetim  etjere...

Masa Gjendje ( M )

Mund te ju pershtatet maksimumi ne mase L , por jo me shume se L

marka comma

Marka:
Comma
Ngjyra:
Jeshile
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Mëngë:
Të gjata
Sezoni:
  • Dimër
  • Vjeshtë

No reviews found

2,200 Lekë
Masa: S, S-M, M
2,500 Lekë
Masa: S, S-M
Xhakete e Bardhe Teper Elegante dhe e Bukur per femra
- 17%
4,200 Lekë 3,500 Lekë
Masa: S
2,600 Lekë
Masa: XXL, XXL-3XL
2,000 Lekë
Masa: XXL

Produkte Të Rastit

2,600 Lekë
Masa: M, XXL-3XL
1,500 Lekë
Masa: M-L, L
2,600 Lekë
Masa: M