​Pelerinë e bardhë per femra

Write a review
2,600 Lekë
SD163
In Stock
+

pelerine per femra shume e bukur e holle dhe praktike.

shume e pershtatshme per dite pranvere dhe vjeshte, gjithashtu dhe per dite dimri ne mabjente te mbyllura ku temperatuarat jane te mira.


Marka:
More & More
Ngjyra:
E Bardhë
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Masa NR:
44
Sistemi i Masës:
Gjermane
Etiketë:
Me Etiketë
Materiali Kryesor:
Viskozë
Lloji i Prerjes:
Standarte
Mëngë:
Të gjata
Përdorimi:
  • Biznes
  • E përditshme
  • Kokteile
  • Punë
  • Shtëpi
  • Udhëtime
Sezoni:
  • Dimër
  • Pranverë
  • Vjeshtë

No reviews found

2,200 Lekë
Masa: S, S-M, M
2,500 Lekë
Masa: S, S-M
Xhakete e Bardhe Teper Elegante dhe e Bukur per femra
- 17%
4,200 Lekë 3,500 Lekë
Masa: S
2,600 Lekë
Masa: XXL, XXL-3XL
2,000 Lekë
Masa: XXL

Produkte Të Rastit

1,800 Lekë
3,500 Lekë
Masa: 3XL, 4XL
2,600 Lekë
Masa: S, M
1,600 Lekë
Masat Femije: 152/ 12 Vjec, 164/ 14 Vjec
800 Lekë
Masat Femije: 104/ 4 Vjec, 110 / 5 Vjec, 116/ 6 Vjec, 122/ 7 Vjec, 128/ 8 Vjec, 134/ 9 Vjec, 140/ 10 Vjec
1,500 Lekë
Masa: S, S-M