Xhakete e Bardhe Teper Elegante dhe e Bukur per femra

Write a review
Çmimi ishte: 4,200 Lekë
3,500 Lekë
Ju Kurseni: 700 Lekë (17%)
- 17%
ZERO Mesazh
In Stock
+
Zbritjet tona në sasi:
Sasi 2+
Çmimi 3,150 Lekë

Pelerine , Xhakete  e Bardhe Super Cilesore  "Klas dhe Elegance"

vishet siper nje bluze , kemishe apo pulovre

nuk mbyllet , qendron e hapur nga para " nuk ka kopsa"

Prerje Standarte Small

Masa 34 S 

pelerina ju vjen edhe nese jeni mase pak me shume se S dhe me pak se M

vetem nje prerje "Standarte"

Materiali: 78%Poliester 18%Viskoz 4%Elastan

Duku Bukur Dhe Elegante Kudo

Marka:
Zero
Ngjyra:
E Bardhë
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Masa NR:
34
Sistemi i Masës:
Gjermane
Etiketë:
Me Etiketë
Materiali Kryesor:
Poliester
Lloji i Prerjes:
Standarte
Mëngë:
Të gjata
Përdorimi:
 • Biznes
 • E përditshme
 • Fejesa
 • Festa
 • Kokteile
 • Punë
 • Shkollë
 • Udhëtime
Kujdesi:
Larje Lavatrice
Mënyra e Larjes:
Lexo Etiketën
Temperatura e Larjes:
Shiko Etiketën
Sezoni:
 • Dimër
 • Pranverë
 • Vjeshtë

No reviews found

2,200 Lekë
Masa: S, S-M, M
2,500 Lekë
Masa: S, S-M
2,600 Lekë
Masa: XXL, XXL-3XL
2,800 Lekë
Masa: S, M, XL, XXL

Produkte Të Rastit

1,700 Lekë
Masat Femije: 152/ 12 Vjec
1,800 Lekë
Masa: M, M-L, L
650 Lekë
Masa: L, XL
850 Lekë
Masat Femije: 138 / 9-10 Vjec
3,000 Lekë
Masa: S, XL
2,800 Lekë
Masa: L