2,800 Lekë
A126
In Stock
+

Pelerine ngjyre e zeze per femra, super cilesore dhe me prerje unike

Duku Bukur dhe me stil. 

Material 48% poliester 43% viskozë 9% elastan

Marka: s.Oliver 

Origjinale dhe me cilësi të lartë

Marka:
S Oliver
Ngjyra:
E Zezë
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Etiketë:
Me Etiketë
Materiali Kryesor:
Poliester
Lloji i Prerjes:
Standarte
Mëngë:
Të gjata
Përdorimi:
 • Biznes
 • Dasma
 • E përditshme
 • Fejesa
 • Festa
 • Kokteile
 • Punë
 • Shkollë
 • Shtatëzani
 • Shtëpi
 • Udhëtime
Sezoni:
 • Dimër
 • Pranverë
 • Vjeshtë

No reviews found

2,200 Lekë
Masa: S, S-M, M
2,500 Lekë
Masa: S, S-M
Xhakete e Bardhe Teper Elegante dhe e Bukur per femra
- 17%
4,200 Lekë 3,500 Lekë
Masa: S
2,600 Lekë
Masa: XXL, XXL-3XL
2,000 Lekë
Masa: XXL

Produkte Të Rastit

3,400 Lekë
Masa: L
1,100 Lekë
Masa: L-XL, XL
1,600 Lekë
Masa: L, L-XL, XL
1,000 Lekë
Masat Femije: 146/ 11 Vjec, 164/ 14 Vjec