Pelerine e holle ngjyre e bardhe

Write a review
2,200 Lekë
ZERO Mesazh
SD137
In Stock
+

pelerine e lehte per tu veshur ne dite te fresketa

sugjerohet ne sezonin e pranveres, dhe vjeshtes

gjithashtu dhe ne mbremjet verore ku nata eshte pak me e fresket

ndersa ne dimer vetem ne ambjente te brendshme

Masa 34 

Materiali: Pambuk (100%)

Marka:
Zero
Ngjyra:
E Bardhë
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Masa NR:
34
Sistemi i Masës:
Gjermane
Materiali Kryesor:
Pambuk
Lloji i Prerjes:
Standarte
Sezoni:
  • Pranverë
  • Vjeshtë

No reviews found

2,200 Lekë
Masa: S, S-M, M
2,500 Lekë
Masa: S, S-M
2,600 Lekë
Masa: XXL, XXL-3XL
2,000 Lekë
Masa: XXL
2,800 Lekë
Masa: S, M, XL, XXL

Produkte Të Rastit

2,000 Lekë
Masa: XL
2,000 Lekë
Masa: L, L-XL
700 Lekë
1,600 Lekë
Masa: XL
2,200 Lekë
Masa: M, M-L