Pelerine e lehte per femra ngjyre bezhe

2,500 Lekë
D217
In Stock
+

Pelerine e holle dhe e gjate per femra.

shume e bukur unike dhe cilesore

Masa Gjendje vetem  XL

Porosia qe do beni ju vjen ne masen XL

Marka zero

Materiali 55%viscose 45%poliester 


Marka:
Zero
Ngjyra:
Bezhë
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Etiketë:
Me Etiketë
Lloji i Prerjes:
Standarte
Mëngë:
Të gjata
Përdorimi:
 • Biznes
 • Dasma
 • E përditshme
 • Fejesa
 • Festa
 • Kokteile
 • Punë
 • Shkollë
 • Shtëpi
 • Udhëtime
Sezoni:
 • Dimër
 • Pranverë
 • Verë
 • Vjeshtë
2,200 Lekë
Masa: S, S-M, M
2,500 Lekë
Masa: S, S-M
Xhakete e Bardhe Teper Elegante dhe e Bukur per femra
- 17%
4,200 Lekë 3,500 Lekë
Masa: S
2,600 Lekë
Masa: XXL, XXL-3XL
2,000 Lekë
Masa: XXL

Produkte Të Rastit

1,200 Lekë
Masat Femije: 104/ 4 Vjec, 110 / 5 Vjec, 116/ 6 Vjec, 122/ 7 Vjec, 134/ 9 Vjec, 140/ 10 Vjec
1,500 Lekë
Masa: M, M-L, L
2,500 Lekë
Masa: M, L
2,800 Lekë
Masa: M, XXL, 3XL, 4XL
1,800 Lekë
Masa: S-M, M