Pelerine e ngrohtë per femra ngjyre vishnje

Write a review
2,600 Lekë
D11
In Stock
+

Pelerine per femra shume bukur, vishet siper nje bluzeje me menge te gjata apo te shkurtera apo edhe siper nje pulovre.

Te mban ngrohte dhe te ben te dukesh bukur kudo

Model me thurje  dekorative

Gjatësia e pasme përafërsisht 75 cm në madhësi 36

Gjendje: masa " M "

prerje e gjere, keshtuqe mund te ju vije dhe nese jeni mase L , por jo me shume se L

Ngjyra: Vishnje

Materiali: 55% Poliakril, 37% Polyamide, 8% Pambuk

Marka:
S Oliver
Ngjyra:
Vishnje
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Masa NR:
38
Etiketë:
Me Etiketë
Materiali Kryesor:
Poliakril
Lloji i Prerjes:
E Gjerë
Mëngë:
Të gjata
Përdorimi:
 • Biznes
 • E përditshme
 • Fejesa
 • Festa
 • Kokteile
 • Punë
 • Shkollë
 • Shtatëzani
 • Shtëpi
 • Udhëtime
Sezoni:
 • Dimër
 • Pranverë
 • Vjeshtë

No reviews found

2,200 Lekë
Masa: S, S-M, M
2,500 Lekë
Masa: S, S-M
Xhakete e Bardhe Teper Elegante dhe e Bukur per femra
- 17%
4,200 Lekë 3,500 Lekë
Masa: S
2,600 Lekë
Masa: XXL, XXL-3XL
2,000 Lekë
Masa: XXL

Produkte Të Rastit

5,800 Lekë
Masa: L, L-XL
2,400 Lekë
Masa: L, L-XL, XL, XL-XXl
750 Lekë
Masat Femije: 142/ 10-11 Vjec, 154/ 12-13 Vjec, 164/ 14 Vjec, 176/ 15-16 Vjec