Pelerine e shkurter per femra

Write a review
2,200 Lekë
D240
In Stock
+

pelerine shume e bukur dhe unike per femra

shume e pershtatur per dite vjeshte  dimri dhe pranvere.


Gjendje Vetem Mase S


Marka:
Akaydin
Ngjyra:
Blu
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Mëngë:
Të gjata
Përdorimi:
 • Biznes
 • Dasma
 • Fejesa
 • Festa
 • Kokteile
 • Punë
 • Shkollë
 • Shtëpi
 • Udhëtime
Sezoni:
 • Pranverë
 • Vjeshtë

No reviews found

2,200 Lekë
Masa: S, S-M, M
2,500 Lekë
Masa: S, S-M
2,600 Lekë
Masa: XXL, XXL-3XL
2,000 Lekë
Masa: XXL
2,800 Lekë
Masa: S, M, XL, XXL

Produkte Të Rastit

3,700 Lekë
Masa: L
850 Lekë
Masat Femije: 98/ 3 Vjec, 104/ 4 Vjec
2,400 Lekë
Masa: M, M-L, L