3,400 Lekë
D243
In Stock
+

Pelerine super e bukur per femra.

e pershtatur per dite dimri

pelerina eshte me menge te shkurtera dhe prerje e gjere

Marka Comma 

Prerje Standarte

Pershtatet Nga Masa L deri ne XXL

Pelerina Vjen Bashke me nje rryp

Materiali :35% Poliester 35% Poliamid 30% Akrilik

Marka:
Comma
Ngjyra:
E Zezë
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Etiketë:
Me Etiketë
Mëngë:
Të shkurtëra
Sezoni:
  • Dimër
  • Pranverë
  • Vjeshtë

No reviews found

2,200 Lekë
Masa: S, S-M, M
2,500 Lekë
Masa: S, S-M
Xhakete e Bardhe Teper Elegante dhe e Bukur per femra
- 17%
4,200 Lekë 3,500 Lekë
Masa: S
2,600 Lekë
Masa: XXL, XXL-3XL
2,800 Lekë
Masa: S, M, XL, XXL

Produkte Të Rastit

1,600 Lekë
Masa: M-L, L, L-XL
2,500 Lekë
Masa: L-XL, XL
1,200 Lekë
Masat Femije: 146/ 11 Vjec, 158/ 13 Vjec