Pelerine me menge te gjata por e shkurter per femra

Write a review
1,900 Lekë
D244
In Stock
+

Pelerine per femra  e shkurter dhe me menge te gjata

Masa Gjendje: ( M )

Porosia ju vjen ne masen M

Marka comma 

Ngjyra e Pelerines eshte ajo qe shihni ne fotot ku pelerina eshte e shtrire. 

Marka:
Comma
Ngjyra:
Khaki
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Mëngë:
Të gjata
Sezoni:
  • Dimër
  • Pranverë
  • Verë
  • Vjeshtë

No reviews found

2,200 Lekë
Masa: S, S-M, M
2,500 Lekë
Masa: S, S-M
2,600 Lekë
Masa: XXL, XXL-3XL
2,000 Lekë
Masa: XXL

Produkte Të Rastit

1,200 Lekë
Masat Femije: 140/ 10 Vjec
750 Lekë
Masat Femije: 122/ 7 Vjec, 130/ 8-9 Vjec, 138 / 9-10 Vjec, 146/ 11 Vjec, 154/ 12-13 Vjec
1,600 Lekë
Masa: L
1,900 Lekë
Masa: S
1,600 Lekë
Masa: M-L, L, L-XL
2,000 Lekë
Masa: M, L, XL, 4XL