Pelerine Ngjyre Jeshile

Write a review
2,500 Lekë
F116
In Stock
+

Plereine teper cilesore dhe e vecante per femra

super e pershtatur per sezonin pranvere , vjeshte dhe dimer

Gjendje Vetem Masa XXL

Kujdesi : Lajeni me rroba me ngjyre te njejte


Marka S Oliver

Cmimi i sugjeruar 69.99 euro

Marka:
S Oliver
Ngjyra:
Jeshile
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Etiketë:
Me Etiketë
Lloji i Prerjes:
Standarte
Mëngë:
Të gjata
Përdorimi:
 • Biznes
 • Dasma
 • E përditshme
 • Fejesa
 • Festa
 • Kokteile
 • Punë
 • Shkollë
 • Shtëpi
 • Udhëtime
Kujdesi:
Larje Lavatrice
Mënyra e Larjes:
Mbrapsht
Temperatura e Larjes:
Max 30 Gradë
Sezoni:
 • Dimër
 • Pranverë
 • Vjeshtë

No reviews found

2,200 Lekë
Masa: S, S-M, M
2,500 Lekë
Masa: S, S-M
Xhakete e Bardhe Teper Elegante dhe e Bukur per femra
- 17%
4,200 Lekë 3,500 Lekë
Masa: S
2,600 Lekë
Masa: XXL, XXL-3XL
2,000 Lekë
Masa: XXL

Produkte Të Rastit

800 Lekë
Masat Femije: 98/ 3 Vjec
1,500 Lekë
Masa: M
1,800 Lekë
Masat Femije: 138 / 9-10 Vjec, 152/ 12 Vjec
1,600 Lekë
Masa: L, L-XL, XL