Pelerine ngjyre portokalli per Femra

Write a review
2,600 Lekë
SD139
In Stock
+

Pelerina  eshte njgyre portokalli,  shume e bukur elegante dhe e vecante

Gjendje Vetem Mase XXL

por qe mund te ju pershtatet edhe nese jeni mase  me shume se XL dhe me pak se 3XL

Materiali:Poliester(95 %)|Elastan(5 %)

Marka:
Zero
Ngjyra:
Portokalli
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Etiketë:
Me Etiketë
Materiali Kryesor:
Poliester
Mëngë:
Të gjata
Përdorimi:
 • Biznes
 • Dasma
 • E përditshme
 • Fejesa
 • Festa
 • Kokteile
 • Punë
 • Shkollë
 • Shtatëzani
 • Shtëpi
 • Udhëtime
Sezoni:
 • Dimër
 • Pranverë
 • Vjeshtë

No reviews found

2,200 Lekë
Masa: S, S-M, M
2,500 Lekë
Masa: S, S-M
Xhakete e Bardhe Teper Elegante dhe e Bukur per femra
- 17%
4,200 Lekë 3,500 Lekë
Masa: S
2,600 Lekë
Masa: XXL, XXL-3XL
2,000 Lekë
Masa: XXL

Produkte Të Rastit

1,500 Lekë
2,350 Lekë
Masa: XXL, XXL-3XL
Bluze verore me menge 3/4
- 39%
2,800 Lekë 1,700 Lekë
Masa: XS, S, M, L
1,600 Lekë
Masat Femije: 130/ 8-9 Vjec
1,500 Lekë
Masa: XS, XS-S