Pelerine ngjyre roze

Write a review
2,000 Lekë
D67_E0BE
In Stock
+

Pelerine ngjyre roze per femra, shume moderne dhe cilesore

Gjendje vetem Mase XXL , por pershtatet dhe per mase XL pasi Vishet siper nje  Pulovre apo  siper nje Bluze

Cilesi e Garantuar nga Zeero

Marka:
Zero
Ngjyra:
E Zezë
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Etiketë:
Me Etiketë
Lloji i Prerjes:
Standarte
Mëngë:
Të gjata
Përdorimi:
 • Biznes
 • Dasma
 • E përditshme
 • Fejesa
 • Festa
 • Kokteile
 • Punë
 • Shkollë
 • Shtëpi
 • Udhëtime
Sezoni:
 • Dimër
 • Pranverë
 • Vjeshtë

No reviews found

2,200 Lekë
Masa: S, S-M, M
2,500 Lekë
Masa: S, S-M
2,600 Lekë
Masa: XXL, XXL-3XL
2,000 Lekë
Masa: XXL
2,800 Lekë
Masa: S, M, XL, XXL

Produkte Të Rastit

800 Lekë
Masat Femije: 128/ 8 Vjec, 134/ 9 Vjec, 140/ 10 Vjec, 146/ 11 Vjec, 152/ 12 Vjec, 158/ 13 Vjec
3,000 Lekë
Masa: XL
1,600 Lekë
Masat Femije: 146/ 11 Vjec, 152/ 12 Vjec, 164/ 14 Vjec
4,000 Lekë
Masa: L