Pelerine ngjyre roze

2,000 Lekë
D67
In Stock
+

Pelerine ngjyre roze per femra, shume moderne dhe cilesore

Gjendje vetem Mase XXL , por pershtatet dhe per mase XL pasi Vishet siper nje  Pulovre apo  siper nje Bluze

Cilesi e Garantuar nga Zeero

Marka:
Zero
Ngjyra:
Rozë
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Etiketë:
Me Etiketë
Lloji i Prerjes:
Standarte
Mëngë:
Të gjata
Përdorimi:
 • Biznes
 • Dasma
 • E përditshme
 • Fejesa
 • Festa
 • Kokteile
 • Punë
 • Shkollë
 • Shtëpi
 • Udhëtime
Sezoni:
 • Dimër
 • Pranverë
 • Vjeshtë
2,200 Lekë
Masa: S, S-M, M
2,500 Lekë
Masa: S, S-M
2,600 Lekë
Masa: XXL, XXL-3XL
2,800 Lekë
Masa: S, M, XL, XXL

Produkte Të Rastit