2,800 Lekë
D231
In Stock
+

pelerine shume e vecante per femra

Super material 

Masa Gjendje ( M )  (max mase deri ne L)

Ne pulover shenon mase S  por ngaqe eshte mase gjermane tek ne eshte mase M

Prerje Lirsho

Marka:
Q/S
Ngjyra:
E Zezë
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Mëngë:
Të gjata
Sezoni:
  • Dimër
  • Pranverë
  • Verë
  • Vjeshtë

No reviews found

2,200 Lekë
Masa: S, S-M, M
2,500 Lekë
Masa: S, S-M
Xhakete e Bardhe Teper Elegante dhe e Bukur per femra
- 17%
4,200 Lekë 3,500 Lekë
Masa: S
2,600 Lekë
Masa: XXL, XXL-3XL
2,000 Lekë
Masa: XXL

Produkte Të Rastit

1,250 Lekë
Masat Femije: 154/ 12-13 Vjec
1,350 Lekë
Masat Femije: 146/ 11 Vjec, 158/ 13 Vjec
2,400 Lekë
Masa: S-M, M, M-L, L, L-XL
1,200 Lekë
Masa: L, L-XL
1,250 Lekë
Masat Femije: 128/ 8 Vjec, 134/ 9 Vjec, 140/ 10 Vjec, 146/ 11 Vjec