Pelerinë për femra, me vija

Write a review
2,400 Lekë
SD173
In Stock
+

Pelerine per femra shume e bukur dhe cilesore.

Pelerina vjen me nje prerje te vecante dhe teper komode 

Mase Gjendje Vetem 3XL

Materiali: 56% Poliester, 44% Pambuk

Marka: Comma,

Origjinale dhe me cilësi të lartë

Marka:
S Oliver
Ngjyra:
E Bardhë
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Masa NR:
44
Sistemi i Masës:
Gjermane
Materiali Kryesor:
Poliester
Lloji i Prerjes:
Standarte
Mëngë:
Të gjata
Përdorimi:
 • Biznes
 • Dasma
 • E përditshme
 • Fejesa
 • Festa
 • Kokteile
 • Punë
 • Shkollë
 • Shtëpi
 • Udhëtime
Sezoni:
 • Dimër
 • Pranverë
 • Vjeshtë

No reviews found

2,200 Lekë
Masa: S, S-M, M
2,500 Lekë
Masa: S, S-M
2,600 Lekë
Masa: XXL, XXL-3XL
2,000 Lekë
Masa: XXL
2,800 Lekë
Masa: S, M, XL, XXL

Produkte Të Rastit

1,100 Lekë
Masat Femije: 140/ 10 Vjec
1,000 Lekë
Masat Femije: 134/ 9 Vjec, 140/ 10 Vjec
4,000 Lekë
Masa: L