Pelerine Për Femra , Ngjyrë E Zeze

Write a review
2,400 Lekë
SD241
In Stock
+

Pelerine per Femra Stil Meksikan

"Prerje Standarte : Nga Masa M/L,XL,XXL"

Prerja me e Pershtatur L-XL

E prerë në pjesën e përparme, më gjatë në pjesën e prapme dhe e drejtuar në një pikë në anët

Përzierja e butë e viskozës dhe najlonit garanton rehati të jashtëzakonshme
Një pelerine e mrekullueshme që shkon shumë mirë si me veshjet e biznesit ashtu edhe me kohën e lirë. E përkryer në kombinim me pantallonat e vendosura të pakta dhe një T-shirt.
Materiali: 81% viskozë, 19% najlon

Marka:
Comma
Ngjyra:
E Zezë
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Materiali Kryesor:
Viskozë
Temperatura e Larjes:
Max 30 Gradë

No reviews found

2,200 Lekë
Masa: S, S-M, M
2,500 Lekë
Masa: S, S-M
2,600 Lekë
Masa: XXL, XXL-3XL
2,000 Lekë
Masa: XXL
2,800 Lekë
Masa: S, M, XL, XXL

Produkte Të Rastit

2,500 Lekë
Masa: 3XL, 4XL
900 Lekë
Masat Femije: 92/ 2 Vjec
1,150 Lekë
Masat Femije: 152/ 12 Vjec, 154/ 12-13 Vjec