Pelerine per femra pa menge Latino style

Write a review
2,500 Lekë
B133
In Stock
+

Pelerine e gjate per femra stil Latino

Masa: L

Materiali: 55% poliakrilik, 19% Lesh, 19% viskoz, 7% poliamid

Marka: Comma,

Origjinale dhe me cilësi të lartë

Marka:
Comma
Ngjyra:
Bezhë
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Etiketë:
Me Etiketë
Materiali Kryesor:
Poliakril
Lloji i Prerjes:
Standarte
Mëngë:
Pa mëngë
Përdorimi:
 • Biznes
 • E përditshme
 • Festa
 • Kokteile
 • Punë
 • Shkollë
 • Shtëpi
 • Udhëtime
Sezoni:
 • Dimër
 • Pranverë
 • Vjeshtë

No reviews found

2,200 Lekë
Masa: S, S-M, M
2,500 Lekë
Masa: S, S-M
Xhakete e Bardhe Teper Elegante dhe e Bukur per femra
- 17%
4,200 Lekë 3,500 Lekë
Masa: S
2,600 Lekë
Masa: XXL, XXL-3XL
2,000 Lekë
Masa: XXL

Produkte Të Rastit

1,600 Lekë
Masa: S, L, XL
Bluze me menge te shkurtera verore
- 44%
1,800 Lekë 1,000 Lekë
Masa: XL, XXL
700 Lekë
Masa: M, M-L
5,200 Lekë
Masa: L
1,600 Lekë
Masa: L