Pelerine per femra Super Cilesore

Write a review
2,500 Lekë
D220
In Stock
+

Pelerine shume e bukur  dhe cilesore per femra

e pershtatur per cdo ambjent, shtepi, ne kafe, ecje, pune, udhetim etj....

Masa Gjendje:  ( L )

Porosia ju vjen mase L

Marka : comma 

Materiali : 58%poliacril 18%viscose 11%poliamid 11%cotton 

Marka:
Comma
Ngjyra:
Bezhë
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Etiketë:
Me Etiketë
Materiali Kryesor:
Poliakril
Mëngë:
Të gjata
Përdorimi:
  • Biznes
  • Dasma
  • E përditshme
  • Fejesa
  • Festa
  • Kokteile
  • Punë
  • Shkollë
  • Shtëpi
  • Udhëtime

No reviews found

2,200 Lekë
Masa: S, S-M, M
2,500 Lekë
Masa: S, S-M
Xhakete e Bardhe Teper Elegante dhe e Bukur per femra
- 17%
4,200 Lekë 3,500 Lekë
Masa: S
2,600 Lekë
Masa: XXL, XXL-3XL
2,000 Lekë
Masa: XXL

Produkte Të Rastit

2,600 Lekë
Masa: L
1,750 Lekë
Masa: M-L, L, L-XL
2,700 Lekë
Masa: 3XL
2,500 Lekë
Masa: M-L, L
1,600 Lekë
Masa: M-L, L, L-XL