Pelerine per ferma super cilesore

Write a review
2,700 Lekë
D10
In Stock
+

Pelerine per femra shume e bukur dhe e ngrohte per dite vjeshte dimri dhe pranvere.

vishu bukur me stil dhe qendro ngrohte

Ngjyra: Gri

Material: 100% poliester

Marka: Q/S

Marka:
Q/S
Ngjyra:
Gri
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Etiketë:
Me Etiketë
Materiali Kryesor:
Poliester
Lloji i Prerjes:
Standarte
Mëngë:
Të gjata
Përdorimi:
 • Biznes
 • Dasma
 • E përditshme
 • Fejesa
 • Festa
 • Kokteile
 • Punë
 • Shkollë
 • Shtëpi
 • Udhëtime
Sezoni:
 • Dimër
 • Pranverë
 • Vjeshtë

No reviews found

2,200 Lekë
Masa: S, S-M, M
2,500 Lekë
Masa: S, S-M
Xhakete e Bardhe Teper Elegante dhe e Bukur per femra
- 17%
4,200 Lekë 3,500 Lekë
Masa: S
2,600 Lekë
Masa: XXL, XXL-3XL
2,000 Lekë
Masa: XXL

Produkte Të Rastit

2,200 Lekë
Masa: M, L
Bluze e bardhe me flutur
- 75%
2,800 Lekë 700 Lekë
Masa: XXL-3XL
1,800 Lekë
Masa: L-XL, XL
3,600 Lekë
Masa: M