Pelerine Triko ngjyre jeshile per vajza

Write a review
1,800 Lekë
KD47
In Stock
+

Pelerine per vajza ngjyre jeshuile shume e bukur dhe cilesore

pelerina eshte si nje triko por pa kopsa dhe nuk mbyllet

shoqerohet bashke me nje rryp

Masa Gjendje 164 ( 14 Vjec )

Pershtatet nga mosha 13- 15 Vjec

Materiali: 50%akrilik 50% Pambuk

Marka Marions

Marka:
Marions
Ngjyra:
Jeshile
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Etiketë:
Me Etiketë
Materiali Kryesor:
Pambuk
Mëngë:
Të gjata
Përdorimi:
  • Dasma
  • Festa
  • Punë
  • Shkollë
  • Shtëpi
  • Udhëtime
Sezoni:
  • Dimër
  • Pranverë
  • Vjeshtë

No reviews found

2,200 Lekë
Masa: S, S-M, M
2,500 Lekë
Masa: S, S-M
2,000 Lekë
Masa: XXL
2,000 Lekë
Masa: XL

Produkte Të Rastit

750 Lekë
Masat Femije: 98/ 3 Vjec, 116/ 6 Vjec, 128/ 8 Vjec
2,000 Lekë
Masa: XXL
5,200 Lekë
Masa: M
1,200 Lekë
Masa: S-M, M
2,400 Lekë
Masa: M-L, L