Cardigan per femra njgyre e zeze

Write a review
2,600 Lekë
D14
In Stock
+

Super  cardigan cilesore per femra

Bërë nga fije pambuku / najloni të përzier

Gjatësia e pasme përafërsisht 74 cm në madhësi 36

Gjendje: Masa M

Materiali: 78% pambuk, 22% najlon

Marka: Comma,

Origjinale dhe me cilësi të lartë

Ne etikete shenon masa S , por eshte mase gjermane, tek ne ne shqiperi masa gjermane S eshte mase M

Marka:
Comma
Ngjyra:
E Zezë
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Sistemi i Masës:
Gjermane
Materiali Kryesor:
Pambuk
Lloji i Prerjes:
E Gjerë
Mëngë:
Të gjata
Përdorimi:
 • Biznes
 • Dasma
 • E përditshme
 • Fejesa
 • Festa
 • Kokteile
 • Punë
 • Shkollë
 • Shtatëzani
 • Shtëpi
 • Udhëtime
Sezoni:
 • Dimër
 • Pranverë
 • Vjeshtë

No reviews found

2,500 Lekë
Masa: M, M-L, 3XL
1,800 Lekë
Masa: 3XL, 4XL
3,200 Lekë
Masa: 3XL
1,700 Lekë
Masa: XXL, 3XL
2,200 Lekë
Masa: M

Produkte Të Rastit

1,000 Lekë
Masa: L
1,200 Lekë
Masa: M, M-L
1,600 Lekë
Masa: L
1,600 Lekë
Masa: XXL