1,400 Lekë
FS103
In Stock
+

Hoodie i bardhe shume i bukur per vajza te moshes 12-15 vjec

Masa eshte 152

pjesa e pasme e hoodit eshte pak me e gjate se pjesa para.

Prerje e bukur dhe material cilesor 

Hoodie ka rene ne toke dhe eshte bere  pak pis, lajeni para perdorimit.

ky hoodie eshte i pershtatshem dhe per goca qe jane mase XS-S

Ky Produkt Nuk Mund te Kthehet pasi po Shitet Nen Kosto.

Marka:
Breeze Girls
Ngjyra:
E Bardhë
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Materiali Kryesor:
Pambuk
Lloji i Prerjes:
Standarte
Mëngë:
Të gjata
Përdorimi:
  • Biznes
  • Fejesa
  • Festa
  • Punë
  • Shkollë
  • Shtëpi
  • Udhëtime
Mënyra e Larjes:
Mbrapsht
Temperatura e Larjes:
Max 40 Gradë
Sezoni:
  • Dimër
  • Pranverë
  • Vjeshtë

No reviews found

1,800 Lekë
Masa: 3XL, 4XL
1,700 Lekë
Masa: XXL, 3XL
1,600 Lekë
Masa: M
Pulover per femra ngjyre blu
- 46%
2,600 Lekë 1,400 Lekë

Produkte Të Rastit

2,600 Lekë
Masa: M, M-L
1,350 Lekë
Masat Femije: 154/ 12-13 Vjec, 158/ 13 Vjec
2,000 Lekë