Hoodie me fijet e qëndisura

Write a review
2,800 Lekë
B118
In Stock
+

Hoodie per femra

Kapuç me lidhëse 

Xhep në pjesën e përparme
Pëlhurë e butë, dhe e ngrohtë

Masa: L  Prerje lirsho pershtatet dhe per Mase XL

Materiali: Pambuk, Poliester dhe Elastan

Marka: s.Oliver 

Origjinale dhe me cilësi të lartë

Marka:
S Oliver
Ngjyra:
Rozë
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Etiketë:
Me Etiketë
Lloji i Prerjes:
E Gjerë
Mëngë:
Të gjata
Përdorimi:
 • Biznes
 • E përditshme
 • Festa
 • Kokteile
 • Punë
 • Shkollë
 • Shtëpi
 • Udhëtime
Mënyra e Larjes:
Lexo Etiketën
Sezoni:
 • Dimër
 • Pranverë
 • Vjeshtë

No reviews found

Produkte Të Rastit

1,400 Lekë
Masat Femije: 128/ 8 Vjec, 134/ 9 Vjec, 140/ 10 Vjec, 146/ 11 Vjec, 152/ 12 Vjec, 158/ 13 Vjec, 164/ 14 Vjec
2,700 Lekë
Masa: M, L
2,500 Lekë
Masa: L
2,800 Lekë