Pulover per femra me menge te gjata

Write a review
2,400 Lekë
A112
In Stock
+

Pulover shume cilesore per femra. 

material teper cilesor qe ju ofron nje ndjeshmeri unike te bute dhe te ngrohte.

Masa:  34/S, 36/M, 42/XXL 

Materiali: 55% akrilik, 30% poliamid, 15% mohair

Udhëzime për kujdesin: larja e makinës në të ftohtë (maksimum 30 °)

Marka:
Comma
Ngjyra:
Bezhë
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Masa NR:
34
Sistemi i Masës:
Gjermane
Etiketë:
Me Etiketë
Materiali Kryesor:
Akrilik
Lloji i Prerjes:
Standarte
Mëngë:
3/4
Përdorimi:
 • Biznes
 • E përditshme
 • Fejesa
 • Festa
 • Kokteile
 • Punë
 • Shkollë
 • Shtëpi
 • Udhëtime
Sezoni:
 • Dimër
 • Pranverë
 • Vjeshtë

No reviews found

2,500 Lekë
Masa: M, M-L, 3XL
1,800 Lekë
Masa: 3XL, 4XL
3,200 Lekë
Masa: 3XL
1,700 Lekë
Masa: XXL, 3XL
2,200 Lekë
Masa: M

Produkte Të Rastit

1,100 Lekë
Masat Femije: 142/ 10-11 Vjec, 152/ 12 Vjec
2,000 Lekë
Masa: S-M, L
4,000 Lekë
Masa: M
2,400 Lekë
Masa: S-M, M, M-L, L, L-XL
1,500 Lekë
Masat Femije: 134/ 9 Vjec, 140/ 10 Vjec, 146/ 11 Vjec, 152/ 12 Vjec
2,500 Lekë
Masa: M, M-L, 3XL