2,400 Lekë
D210
In Stock
+

Pulover super e bukur per femra, materiali cilesor design unik

Masa Gjendje ( M )

Porosia ju vjen Mase M 

pulovra mund te ju pershtatet nese jeni mase midis M dhe L

Marka: s oliver

Materiali 100%pambuk 

Marka:
S Oliver
Ngjyra:
E Bardhë
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Materiali Kryesor:
Pambuk
Mëngë:
Të gjata
Sezoni:
  • Dimër
  • Pranverë
  • Vjeshtë

No reviews found

2,500 Lekë
Masa: M, M-L, 3XL
1,800 Lekë
Masa: 3XL, 4XL
3,200 Lekë
Masa: 3XL
1,700 Lekë
Masa: XXL, 3XL
2,200 Lekë
Masa: M

Produkte Të Rastit

1,500 Lekë
Masa: S-M, M, M-L
1,500 Lekë
Masa: L
3,000 Lekë
Masa: L, L-XL
2,000 Lekë
Masa: L, L-XL