2,200 Lekë
D235
In Stock
+

Pulover e bardhe per femra per ambjente te ngrohta

Masa Gjendje : ( M )

Prerje pak e gjere dhe pak e shkurter  

"maks sugjerohet deri ne masen L"

Materiali : 100% Pambuk

Larje max 30 grade , dhe mbrapsht, 

lajeni me rroba me ngjyre te njejte


Marka:
S Oliver
Ngjyra:
E Bardhë
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Materiali Kryesor:
Pambuk
Mëngë:
Të gjata
Sezoni:
  • Dimër
  • Pranverë
  • Vjeshtë

No reviews found

2,500 Lekë
Masa: M, M-L, 3XL
1,800 Lekë
Masa: 3XL, 4XL
1,700 Lekë
Masa: XXL, 3XL
2,200 Lekë
Masa: M
1,600 Lekë
Masa: M

Produkte Të Rastit

1,800 Lekë
Masa: L, L-XL
1,600 Lekë
Masa: L
1,350 Lekë
Masat Femije: 146/ 11 Vjec, 152/ 12 Vjec, 158/ 13 Vjec, 164/ 14 Vjec
1,600 Lekë
Masa: L, L-XL