3,200 Lekë
B126
In Stock
+

pulover e gjate ngjyre gri per femra, shume e bukur , cilesore dhe unike

Masa: M

Materiali:100% Pambuk

Marka:Q/S

Marka:
Q/S
Ngjyra:
Gri
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Materiali Kryesor:
Pambuk
Mëngë:
Të gjata

No reviews found

Produkte Të Rastit

2,600 Lekë
Masa: M
2,800 Lekë
Masa: L
1,500 Lekë
Masa: M, M-L, L