Pulover e holle per femra ngjyre bezhe

Write a review
2,600 Lekë
D17
In Stock
+

Pulover per femra super cilesore

Pulovra eshte e holle dhe eshte e pershtatur per dite vjeshte dhe pranvere.

kjo pulover e holle vishet dhe ne dite dimri poshte nje xhupi apo xhakete si dhe ne ambjente te ngrohta.

Gjendje Vetem Mase M dhe Ngjyre Bezhe

Ngaqe eshte material pak lirsho pershtatet per masen M dhe  L.


Materiali: 53% viskozë, 31% poliester, 12% poliamid, 4% lesh

Marka:
S Oliver
Ngjyra:
Bezhë
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Masa NR:
40
Sistemi i Masës:
Italiane
Etiketë:
Me Etiketë
Materiali Kryesor:
Viskozë
Lloji i Prerjes:
Standarte
Mëngë:
3/4
Përdorimi:
 • Biznes
 • E përditshme
 • Festa
 • Kokteile
 • Punë
 • Shkollë
 • Shtëpi
 • Udhëtime
Mënyra e Larjes:
Lexo Etiketën
Temperatura e Larjes:
Shiko Etiketën
Sezoni:
 • Dimër
 • Pranverë
 • Vjeshtë

No reviews found

2,500 Lekë
Masa: M, M-L, 3XL
1,800 Lekë
Masa: 3XL, 4XL
3,200 Lekë
Masa: 3XL
1,700 Lekë
Masa: XXL, 3XL
2,200 Lekë
Masa: M

Produkte Të Rastit

2,000 Lekë
1,500 Lekë
Masa: M, M-L
1,600 Lekë
Masa: XL
2,400 Lekë
Masa: L
2,000 Lekë
Masa: L