Pulover e holle per femra

Write a review
2,000 Lekë
FS76
In Stock
+

Pulover shume e bukur per femra

Ngjyre e zeze me rroza te bardha 

prerje fantastike per te qendruar bukur veshur dhe rehatshem

sugjerohet per dite pranvere dhe vjeshte,  ndersa per dite pak me te fresketa do ju duhet te perdorni dhe ndonje pelerine apo xhakete 


Prerje Standarte masa nga M deri ne L   por jo me pak se M dhe jo me shume se L Marka:
SuperDyqani
Ngjyra:
E Zezë
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Etiketë:
Pa Etiketë
Lloji i Prerjes:
Standarte
Mëngë:
Të gjata
Përdorimi:
 • Biznes
 • Dasma
 • E përditshme
 • Fejesa
 • Festa
 • Kokteile
 • Punë
 • Shkollë
 • Shtëpi
 • Udhëtime
Kujdesi:
Larje Lavatrice
Mënyra e Larjes:
Mbrapsht
Temperatura e Larjes:
Max 30 Gradë
Sezoni:
 • Dimër
 • Pranverë
 • Vjeshtë

No reviews found

2,500 Lekë
Masa: M, M-L, 3XL
1,800 Lekë
Masa: 3XL, 4XL
1,700 Lekë
Masa: XXL, 3XL
2,200 Lekë
Masa: M
1,600 Lekë
Masa: M

Produkte Të Rastit

1,000 Lekë
Masa: L, L-XL
4,500 Lekë
Masa: XXL-3XL, 3XL
1,500 Lekë
Masat Femije: 116/ 6 Vjec, 134/ 9 Vjec
1,200 Lekë
Masa: S-M, M, M-L
2,000 Lekë
Masa: M
2,800 Lekë
Masa: M, L