Pulover golf e holle per femra

Write a review
1,800 Lekë
D23
In Stock
+

Pulover ngjyre e zeze e holle per femra.

e pershtatshme per te qene gjithmone elegante

Gjendje Vetem mase M dhe Ngjyre te Zeze

Porosia Ju Vjen ne Masen M

Materiali: 100% Pambuku

Marka:
Q/S
Ngjyra:
E Zezë
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Materiali Kryesor:
Pambuk
Lloji i Prerjes:
Standarte
Mëngë:
Të gjata
Përdorimi:
 • Biznes
 • Dasma
 • E përditshme
 • Fejesa
 • Festa
 • Kokteile
 • Punë
 • Shkollë
 • Shtëpi
 • Udhëtime
Sezoni:
 • Dimër
 • Pranverë
 • Vjeshtë

No reviews found

2,500 Lekë
Masa: M, M-L, 3XL
1,800 Lekë
Masa: 3XL, 4XL
1,700 Lekë
Masa: XXL, 3XL
2,200 Lekë
Masa: M
1,600 Lekë
Masa: M

Produkte Të Rastit

1,400 Lekë
Masa: M, M-L
2,800 Lekë
Masa: S-M, M, M-L
1,900 Lekë
Masa: M, M-L
1,400 Lekë
Masa: S-M, M